Zamknij X
Objawy - nerki

Tytuł:  2 torbiele na nerce bola
Autor:  Gosia
12.5.2010, 04:52
Witam od dłuzszego czasu boli mnie lewa nerka wiec od internisty dostalam skierowanie na mocz i usg oto wyniki wlasnie dzis odebralam pozostale badania podaje to co wyszlo zle morfologia liczba eozynoytow xxx norma xxx-xxx liczba bazocytow xxx norma xxx-xxx %bazocytow xxx norma xxx-xxx MCHC xxx norma xxx-xxx MPV xxx norma xxx-xxx ogulne badanie moczu ketony- slad! leukocyty-slad! mikrokopowa ocena osadu moczu nablonki plaskie-dosc liczne wpw norma nieliczne bakterie - nieliczne wpw pasma sluzu-liczne w prep kryztaly zczawiu wapnia-liczne wpw orsz usg nerek xxxł, NL126mmdł , nerka lewa dwudzielna w gornej czesci torbiel endogenna 22*16*21mm w dolnej endogenna 10 mm I w związku z tym mam pytanie co oznacza torbiel endogenna? I co dalej mam z tym robic pytam dlatego bo moim problem jest to ze ta nerka bardzo mnie boli od dłuzego czasu bol jest czasami taki pulsacyjny czasami ciagnacy. Wyczytalam ze te moje torbiele sa malutkie i ich sie nie usowa ale jak bola to tez troche dziwne bo z tego co wyczytalam torbiele nie bola tak male . Do dr z wynikami ide w przyszlym tyg czy ktos moglby mi pomoc

Tytuł:  2 torbiele na nerce bola
Autor:  Olla
28.11.2010, 20:51
Witaj!ja równiez mam stwierdzona pojedyncza torbiel centralna n alewej xxx ja u mnie kiedy lezalam w szpitalu na nefrologii z ostrym odmiedniczkowym zapaleniem xxx mam obustronnie podwójny układ xxx sa to dolegliwosci,które usuwa sie operacyjnie aczkolwiek stanowia wade układu moczowego i przez to powoduja,ze nasze nerki sa bardziej narazone na infekcje. U mnie objawia sie to czestym bólem w okolicy ledzwiowej, kolka nerkowa, odmiedniczkowym zapaleniem nerek,ktore lubi xxx czest robic badania moczu, usg i bardzo dbac o siebie,zeby nie dochodziło do xxx mnie przy wypisie ze szpitala zwrocono uwage zebym powiedziala o tych przypadlosciach ginekologowi kiedy zajde w xxx rzeczywiscie przez cala ciaze mmialalm bakterie w moczu, czeste zapalenia a koncówka to był koszmar boo z powodu kolki nerkowej lezalam na patologii xxx xxx znerkami lubia wracac,praktycznie cały czas trzeba o siebie bardzo dbac, bo najmniejesze przeziebienie odbija sie na xxx.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Podaj najwyższy szczyt Polskich Tatr

Pozostałe tematy: